trende

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Exepix Bilişim Teknolojileri

Gürsoy Grup bünyesinde bulunan %100 yerli sermaye ile kurulmuş teknoloji şirketimiz Exepix markamız ile kurum ve şirketlere özel teknoloji çözümleri üretiyoruz. Hazır yazılım veya sistemler yerine kurumların ihtiyaç duyduğu sorunlara odaklanıp bunlara çözüm sunarak firmaların doğrudan ihtiyaçlarına teknoloji çözümleri sunuyoruz. Sadece uzman olduğumuz alanlarda ve teknolojilerde çözümler sunan Exepix aynı zamanda iş ortaklarıyla da birlikte proje geliştirmeye devam etmektedir. Sektör bağımsız bir çok konuda yazılım geliştiren firmamız ayrıca Pilstop markamızla yeni ürünler ve elektirikli şarj teknolojileri alanında çözümler üretiyoruz

Çözüm Ortağınız

Kararlı, konusunda profesyonel ve sürekli yeniyi daha iyiyi arayan ekibimiz sayesinde müşteri özelinde yazılımlar ve projeler geliştirmekteyiz. Çünkü gelişen ve büyüyen şirketiniz için sizinle birlikte koşacak, sizin hedeflerinizi anlayacak iş ortaklarına ihtiyacınız var.

Bu sebeple; 7/24 hareket halinde olan dünya için, sizin yerinize gece bile çalışan sistemleri Exepix Teknoloji olarak sunmaktayız. Sunduğumuz ürün ve hizmetler ile fark yaratarak ulusal ölçekte sektör lideri olup, global ölçekte ise IoT alanında markalaşarak kendini kabul ettirmiş öncü bir şirket haline gelmektir.

Kalite ve müşteri memnuniyeti odağından ayrılmadan müşterilerimizin ihtiyaçlarına inovatif bir bakış açısıyla yaklaşarak yenilikçi çözümler üreterek yenilikçi adımlar atmayı her daim hedeflemekteyiz.

Misyonumuz

Müşteri odaklılık, yenilikçilik ve kalite, Exepix’in temel değerleridir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak için çalışıyoruz. Müşterilerimizle yakın bir işbirliği içinde, onların ihtiyaçlarına özel çözümler geliştiriyoruz.

Teknolojinin en son trendlerini takip ediyor ve bu trendleri işimize entegre ediyoruz. Yenilikçi yazılım çözümleri sunarak müşterilerimizin rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı oluyoruz.

Vizyonumuz

Exepix, teknolojinin gücünü kullanarak insanların ve kurumların hayatlarını iyileştirmeyi amaçlayan bir yazılım şirketidir. Misyonumuz, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılayan, yenilikçi ve kaliteli yazılım çözümleri sunmaktır. izyonumuz, Türkiye’nin lider yazılım şirketlerinden biri olmak ve dünya çapında tanınan bir marka haline gelmektir. Bu vizyona ulaşmak için sadece hedeflere odaklanıyoruz:

Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?