trende

Maxdata Npm

Anasayfa » Maxdata Npm
MaxDATA %100 Yerli & Milli İzleme Ağ İzleme Yazılımı
Maxdata NPM

Maxdata %100 Yerli ve Milli Standartlarda geliştirilmiş monitoring yazılım ailesidir. Şu anda tamamlanmış ve satışa sunulmul olan Ağ İzleme ve Yönetim Yazılımımızı hemen deneyebilirsiniz. Gerek ISO27001 standardının bir gereksinimi gerekse altyapıda iş sürekliliği, ağ güvenliği ve risk ve performansın sağlanması amacıyla AtlasGMT Ağ İzleme ve Yönetim Ürünü en önemli ihtiyaçlardan biridir. Bu alanda ürün sunan yurtdışı menşeli ürünleri kurulum ve kullanımı zor ve oldukça pahalı yazılımlardır. Ne var ki, bu ürünlerin muadili konumunda olan gelişmiş, kapsamlı ve erişilebilir fiyata AtlasGMT Ağ İzleme ve Yönetim Ürünü 100% yerli bir ürün olarak öne çıkmaktadır. Hem sunduğu fonksiyonlar ve fiyatı hem de yerli olması sebebiyle birçok kurum tarafından tercih edilmektedir.

  • Müşteri Memnuniyeti
  • Güvenilir Hizmet
  • Gelişmiş Arayüz
  • Kullanımı Kolay/li
  • Tamamen Türkçe
  • Geliştirici Desteği
  • Deneyimli Kadro
MODÜLLERİMİZ
Sizlere Neler Sunuyoruz?
Kolay Kurulum
Diğer izleme araçları birçok kurulum gereksinimi ve harici lisanslamaya ihtiyaç duyarken, NPM OVF imajı ile sadece birkaç dakika içerisinde ağınızı izlemeye başlayabilirsiniz!
Merkezi İzleme
Tüm ağ cihazlarının erişilebilirlik, port durumu, trafik boyutu, multicast, broadcast gibi detaylı bilgilerini alabilir ve işlemci, bellek, sıcaklık gibi donanım değerleri kontrol altında.
Merkezi Yönetim
Tüm ağ cihazlarınıza tek bir tık ile konfigürasyon gönderebilir, cihaz yedeklemelerinizi yapabilir, tüm yönetimsel işlevlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
Flow Takibi
Netflow ve Sflow teknolojileri ile ağınızdaki tüm trafiği detaylı izleyebilir, raporlayabilirsiniz. MAC, IP Adresi, Ağ, Protokol, Port bazlı gelişmiş izleme kurallarıyla takip yapabilirsiniz.
Şube Yapısı
Tek nokta kurulumu ile dağınık mimarideki birbirine bağlı lokasyonlarınızın subnet flow datasını alıp daha detaylı network trafiğini analiz ederek kolaylıkla inceleyebilirsiniz.
Saldırı Analizi
Flow analizleri ile kuruma yapılan olası DOS saldırılarını analiz edebilir, olası saldırı tehlikelerine karşı güvenlik politikaları oluşturarak ilk müdahaleleri otomatik yaptırabilirsiniz.
Saldırı Analizi
Dış dünyadan ağınıza veya ağınızdan dış dünyaya yapılan zararlı trafiği tespit edebilir ve gereken önlemlerinizi alabilirsiniz.
Ağ Keşfi
Ağınızdaki cihazların birbirleriyle olan bağlantı ilişkilerini görsel analiz edebilir, hatalı bağlantıları anında tespit edebilirsiniz.
Syslog Analizi
Sisteme tanımlı olan cihazlar üzerinden toplanan syslog verilerini işleyerek tanımlı olan keyword bilgisine göre aksiyon aldırabilirsiniz.
Radius
Tüm ağ cihazlarınıza tek bir kullanıcı ile erişebilir, parolalarınızı merkezi olarak yönetebilir, erişim politikaları belirleyebilir ve ağ cihazlarınıza yapılan erişim kayıtlarını ve sürelerini görebilirsiniz.
Raporlama
En gelişmiş grafik araçları sayesinde sürükle bırak ile rapor tasarlayıp real-time veya geçmişe dönük raporlar oluşturabilir, tüm analizinizi güçlü görsellerle yapabilir ve pdf olarak indirebilirsiniz.
Bildirim
Bildirim almak istediğini tüm alarm’ları özelleştirebilir, SMS-Mail aracılığıyla ağınızdaki gelişmeleri takip edebilirsiniz.
MaxDATA Ekran Görüntüleri
Ekran Görüntüleri
MaxDATA Sunum Dosyamızı İncelediniz mi?
Katalogda Tüm Detayları Bulabilirsiniz
Whatsapp
Ahmet Yılmaz
Ahmet Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?